Usługi fryzjerskie i zabiegi kosmetyczne

 

Przyjmujemy klientów przez 6 dni w tygodniu, dzięki czemu można bez trudu wybrać dogodny termin wizyty. Nasz salon fryzjerski mieści się w Warszawie i oferuje liczne usługi, w tym kosmetyczne oraz pedicure i manicure. Dbamy o to, aby podczas ich wykonywania korzystać przede wszystkim z produktów przyjaznych dla środowiska i włosów, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dysponowaniu fachową wiedzą jesteśmy w stanie zapewnić efekt końcowy dostosowany do oczekiwań klientów. Zapraszamy więc do zapisów na manicure, pedicure, usługi kosmetyczne i inne w naszym salonie w Warszawie.

Ekologiczny fryzjer damski i męski

Wiemy, jak istotnym zagadnieniem w obecnych czasach jest dbanie o środowisko. Dlatego też jako profesjonalny fryzjer męski i damski dążymy do tego, aby stosowane przez nas kosmetyki do włosów wyróżniały się wysoką jakością i były ekologiczne. Dotyczy to preparatów wykorzystywanych do zabiegów pielęgnacyjnych, mycia, dekoloryzacji i koloryzacji, a także regeneracji i pozostałych kuracji. Wykonujemy baleyage, upięcia okazjonalne, strzyżenie, kuracje nawilżające i inne zabiegi męskie i damskie. Szczegółowy wykaz usług salonu wraz z cenami znajduje się w zakładce “Cennik”.

Oferujemy również zabiegi kosmetyczne, w tym hennę na brwi i rzęsy. Ponadto wykonujemy manicure i pedicure z różnymi wersjami modnych zdobień, takich jak ręcznie malowane wzorki i wiele innych stylowych opcji. Przy każdej usłudze w naszym salonie fryzjerskim dbamy o fachową obsługę, profesjonalne doradztwo i relaksującą atmosferę, aby wizyta była przyjemnym i edukacyjnym doświadczeniem.