Profesjonalne zabiegi kosmetyczne

W Beauty Secret chcemy, by nasze klientki mogły zadbać nie tylko o swoje paznokcie, ale również twarz. Dlatego wykonujemy różnorodne zabiegi pielęgnacyjne na brwi i rzęsy. Mało tego, zrobimy Ci profesjonalny makijaż! Szykujesz się do ślubu? A może zostałaś zaproszona na wystawną kolację? Odwiedź nasz salon w Warszawie. Zatrudniamy przeszkolonych specjalistów, którzy na bieżąco śledzą trendy w makijażu oraz doskonalą swoją technikę. Używamy bardzo wytrzymałych kosmetyków, które dają długotrwałe efekty oraz sprawiają, że będziesz wyglądać pięknie przez cały wieczór.

Henna, podkłady, cienie do powiek, szminki, błyszczyki...każdy z tych artykułów do makijażu jest ekologiczny. W naszym salonie dbamy o to, by podczas zabiegów używać profesjonalnych produktów pielęgnacyjnych, które są przyjazne dla środowiska naturalnego. Pilnujemy, by miały jak najbardziej naturalny skład oraz znajdowały się w opakowaniach zdatnych do recyklingu.

Zadbaj z nami o głębokie spojrzenie

Henna rzęs to bardzo popularny zabieg pielęgnacyjny przeznaczony przede wszystkim dla kobiet o krótkiej bądź jasnej oprawie oczu. Dzięki niemu długotrwale podkreślisz spojrzenie i zabarwisz na ciemny kolor rozjaśnione, niewidoczne końcówki rzęs. Wtedy wystarczy zrobić nawet delikatny makijaż, by wyglądać olśniewająco!

Kolejną profesjonalną usługą, z której mogą skorzystać nasze klientki, jest długotrwała henna do brwi. Dedykujemy tę usługę paniom, które mają rzadkie, cienkie bądź jasne włoski. Decydując się na niego, sprawisz, że Twoje brwi będą ciemniejsze, gęstsze i bardziej zdefiniowane. Nasi pracownicy mogą zarysować ich kształt w sposób, który jak najlepiej podkreśli Twoją twarz. Co ważne, zarówno henna brwi, jak i rzęs to zabiegi, których efekty mogą się utrzymywać przez wiele tygodni.

Warto zaznaczyć, że zanim wykorzystamy farbki bądź inne materiały w pracy z klientkami, testujemy je na sobie. Dzięki temu możesz mieć pewność, że używamy profesjonalnych, bezpiecznych artykułów pielęgnacyjnych, które dają długotrwałe efekty.