/
663 Views0

Włosy różnią się od siebie, jednak wszystkie wymagają odpowiedniej pielęgnacji! Kosmetyki należy dobierać do indywidualnych potrzeb i preferencji, tak by zadbać o równowagę PEH. Sprawdź, czego potrzebują Twoje włosy!

Natychmiastowe nawilżenie

Włosy suche i zniszczone? Zadbaj o kosmetyki, w składzie których nie znajdziesz silnych alkoholi. Szczególnie niebezpieczne mogą okazać się rozpuszczalniki i konserwanty, takie jak ethanol, benzyl alcohol, propanol czy alcohol denat. Jeśli nie chcesz zaszkodzić swoim włosom, wybieraj naturalne kosmetyki! W codziennej pielęgnacji suchych włosów świetnie sprawdzi się Bambusowa Odżywka. Naturalne ekstrakty wnikają w głąb włosów, które stają się odżywione, miękkie i nawilżone!

Ratunek dla osłabionych włosów

Pielęgnacja niesfornych, cienkich włosów to duże wyzwanie. Nigdy nie układają się zgodnie z oczekiwaniami. Puszą się, plączą, a na dodatek wypadają. Kofeinowa Odżywka wzmacniająca pomoże Ci je okiełznać! Naturalny ekstrakt z kofeiny i hydrolizowanego białka pszenicy odżywia i wzmacnia włosy, które stają się miękkie i gładkie. Wystarczy, że po myciu rozprowadzisz odżywkę i pozostawisz ja na około 1-3 minuty. Efekt będzie widoczny już po pierwszym użyciu!

Regeneracja włosów farbowanych

Włosy po koloryzacji nie muszą być osłabione i zniszczone. Odpowiednia pielęgnacja minimalizuje ryzyko uszkodzenia kosmyków, a także pozawala zachować piękny i zdrowy wygląd. Ponadto ma znaczący wpływ na trwałość koloru. Jeśli zdecydujesz się na farbowanie, nie zapomnij o codziennej pielęgnacji!

W naszym salonie możesz liczyć zarówno na profesjonalną koloryzację, jak również dobór odpowiednich
kosmetyków. Do włosów zniszczonych polecamy odżywkę ze Złotej Róży, która dogłębnie odżywia pasma, pozostawiając je miękkie i gładkie.

Zadbaj o swoje włosy

Wybierz naturalne kosmetyki bez silikonów i substancji drażniących. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości produkty do pielęgnacji różnych typów włosów. Ekologiczne szampony, regenerujące odżywki, olejki na końcówki, peeling oraz tonik do skóry głowy. Sprawdź i przekonaj się o skuteczności kosmetyków O’Right!